درباره ما

سایت‌های دیگر

صوتی و تصویری

مقالات

اخبار و گزارشات

اطلاعيه‌ها و بيانيه‌ها

صفحه نخست

 

اعتصاب عمومی در هفت تپه در اعتراض به توقف محاکمه اختلاسگران!

قوه قضاییه تحت ریاست اژه ای همان قوه قضاییه تحت ریاست رئیسی و همان قوه قضاییه تحت ریاست لاریجانی و قبلی هاست: همگی در حمایت از دزدها و سارقین کلان و اختلاسگران و مفت خوران یک سیاست واحد را دارند.

مدت هاست به بهانه های واهی محاکمه ابراختلاسگران متوقف شده است. مسئول متخصص دروغ پردازی قوه قضاییه، یعنی اسماعیلی هم هر سه هفته یک بار همان دروغ سرکاری همیشگی را به ملت تحویل میدهد و میگوید پرونده در دست بررسی است، کارشناسی دارد، به هم وصلند و یکجا باید شوند و یکدفعه حکم بدهند و ...!!!

دروغ های خنده دار قوه قضاییه برای کارگران هفت تپه قابل قبول نیست. ما در پاسخ به توقف محاکمه اسدبیگی و رستمی این ابراختلاسگران ارزی و حامیان حکومتی شان اعتصاب عمومی را ادامه خواهیم داد.

کارگران متحد هفت تپه

انتشار: کانال مستقل کارگران هفت تپه

______________________________________________

اطلاعیه مهم!

درباره ساعت شروع تجمع اعتصابی

سلام دوستان. به علت گرمای شدید هوا، ساعت تجمع مقابل مدیریت به ساعت هشت صبح منتقل شد. فردا همه همکاران با غیرت هفت تپه راس ساعت 8 دم مدیریت تجمع میکنیم. همکاران عزیز دفع آفات هم لطفا در همین ساعت در کنار سایر همکاران باشند. همگی دوش به دوش هم برای احقاق حقوقمان تجمع و اعتصاب خواهیم کرد. تمدید قرارداد دوستان دفع آفات و سایر همکاران جزو مطالبات اصلی ما است.

پیام همکاران

مطالبی که فقط متعلق به اين سايت مي‌باشد، انتشار آن با درج منبع آزاد است